czkupon.com
Czkupon Czkupon Porcelánový Svět Slevový kód

Porcelánový Svět kód kupónu Leden 2022

Eshop Porcelánový Svět nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 60% sleva s Porcelánový Svět Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

  • Všechno
  • Slevu

Porcelánový Svět FAQ

Porcelánový Svět nabízí dopravu zdarma?

Porcelánový Svět doprava zdarma platí pro objednávky nad 4 000 Kč, abyste získali dopravu zdarma. Pokud nakoupíte tak nad 4000 Kč, zaplatí Vám poštovné a doručí Vám zboží do ČR. Nemusíte tedy platit žádné další poplatky a to platí pro přepravu prostřednictvím DPD nebo DPD Pickup. Vaše zboží bude doručeno do 24 hodin po doručení.

Jaké platební metody přijímá Porcelánový Svět?

Porcelánový Svět ve světě porcelánu můžete platit kreditní kartou online, bankovním převodem nebo rychlými platebními pokyny od určených bank. Dobírku lze použít k přepravě DPD a balíků na ruku a platit hotově nebo kreditní kartou od převzetí. Platba bankovním převodem je tak způsob platby předem, to znamená, že zboží bude odesláno po připsání platby na jejich účet.

Porcelánový Svět má dárkovou kartu?

Poskytují dárkové karty pro zákazníky, kteří si nevědí rady, a jsou k dispozici ve třech cenových rozpětích 2000 korun, 500 korun a 1000 korun. Porcelánový Svět odeslal dárkové karty elektronicky a do 24 hodin je zašle na váš e-mail. Můžete si ji také vytisknout a poslat poštou. Najednou lze zakoupit pouze jednu dárkovou kartu.

Jaké propagační akce má Porcelánový Svět?

Nádobí Porcelánový Svět bylo zákazníkům vždy poskytováno za nejnižší možnou cenu. Proto se slevy na jejich akční produkty pohybují od 5 do 20 procent. Udělali maximum, aby zákazníkům přinesli více slev. Jejich příbory a i talíře jsou krásně vyrobené a kvalitní. Jejich ceny setů talířů a hrníčků budou pro zákazníky, kteří chtějí nižší ceny o něco levnější.