czkupon.com
Czkupon Czkupon Prospanek Slevový kód

Prospanek Slevový kód a Slevové kupóny Leden 2022

Prospanek Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. Můžete také zkontrolovat Šetřit Plus ž 90% Peníze Na Matrace Ze Studené Pěny U Obchodníka Prospanek a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu

Prospanek FAQ

Prospanek nabízí dopravu zdarma?

Prospanek má vlastní kurýrní společnost, která poskytuje dopravu zdarma a to platí pro všechny matrace a postele. Kurýrní společnost si ale můžete vybrat i sami, účtují si 100 Kč za poštovné přes GLS express, 100 Kč za poštovné Českou poštou a 749 Kč za top trans. O změnách přepravy bude zákazníka informovat e-mailem nebo telefonicky.

Jaké platební metody přijímá Prospanek?

Prospanek přijímá dobírku a zákazník za zboží zaplatí až v hotovosti při převzetí zboží a jeho doručení na požadovanou adresu nebo osobním odběru. Za tento způsob platby si účtují poplatek 39 Kč. Rovněž akceptují, že zákazníkům a kteří si zvolí způsob platby bankovním převodem, bude zaslána proforma faktura obsahující údaje potřebné k platbě.

Nabízí Prospanek shodu cen?

Prospanek samozřejmě poskytuje zákazníkům záruky nízké ceny a má schopnost zákazníkům tuto službu využívat. Vybrali jste si produkt a tak jiný internetový obchod nabízí levnější produkt? Slibují, že jeho cenu sníží o 100 Kč a prodají vám ho pod konkurenční cenu. Pokud jinde najdete nižší ceny, poskytnou vám i další kompenzaci.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Prospanek?

Věděli jste, že téměř třetinu života člověk stráví v posteli? Dobrý spánek nebo odpočinek na vhodné matraci je nejjednodušší způsob, jak si udržet fyzické i tak duševní zdraví. Prospanek chápe tento důvod a nabízí svým členům exkluzivní 10% slevu. Poté, co budete mít členskou kartu, můžete využít slevu 10% na jejich kamenné prodejně a zakoupit veškeré nezlevněné zboží.