czkupon.com
Czkupon Czkupon Pullandbear Slevový kód

Pullandbear Slevový kód a Slevové kupóny Leden 2022

Pullandbear Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. Můžete také zkontrolovat Doručení Zdarma Nad 699 Kč V Pullandbear.com a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Pullandbear FAQ

Pullandbear nabízí dopravu zdarma?

Pullandbear jediný způsob, jak zákazníci nemusí platit za poštovné, je tak vyzvednutí zboží v obchodě. V opačném případě je nutné uhradit odpovídající poštovné dle zvolené kurýrní společnosti. Jejich standardní poštovné je tak 159 Kč a expresní 319 Kč. Můžete také určit místo doručení DHL PARCEL PLL a taky zaplatit 105 Kč.

Jaké platební metody přijímá Pullandbear?

Pullandbear přijímá několik platebních metod k uspokojení různých typů zákazníků v České republice. V otevírací době českého obchodu Vás přijmou k platbě v hotovosti u prodejce a nebo mohou zaplatit na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce. Online platební systémy můžete využít k platbě PayPal a bezhotovostně platebními kartami. Přijímají dokonce i platby na splátky.

Pullandbear má dárkovou kartu?

Virtuální elektronické dárkové karty si můžete zakoupit na jejich webových stránkách. Pullandbear jej zašle na vámi uvedenou e-mailovou adresu nejpozději do 24 hodin. Výši dárkového poukazu si určuje zákazník. Minimální částka je 5 USD a tak maximální částka je 500 USD. Konečná částka musí být tak vždy násobkem 5 USD. E-voucher lze nepoužitý vrátit do 30 kalendářních dnů od data zakoupení.