czkupon.com
Czkupon Czkupon Salononline Slevový kód

Salononline Slevový kód a Slevové kupóny Leden 2022

Salononline Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. Můžete také zkontrolovat Získ Plus T Salony Od Ceny 55€ U Salononline a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Slevu

Salononline FAQ

Salononline nabízí dopravu zdarma?

Salononline také nabízí dopravu zdarma, pokud vaše jednorázová částka přesáhne 149 USD nebo 55 USD. Slibují odeslání produktu kupujícímu co nejdříve, obvykle do 5 dnů po obdržení objednávky. Pro rychlé doručení využívají profesionální kurýrní společnost GLS, proto využijte dpd express a Českou poštu. Buďte prosím trpěliví a počkejte na svůj balíček.

Jaké platební metody přijímá Salononline?

Salononline přijímá zákazníky k platbě v hotovosti nebo na dobírku přímo do jejich obchodu. Za dobírku si účtují 29 Kč. Osobní platební kartou můžete také platit online předem nebo bankovním převodem na účet prodávajícího. Za tyto dva bezhotovostní způsoby platby nejsou účtovány žádné další poplatky. Konečně můžete využít platební systém GoPay k platbě online.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Salononline?

Salononline věrnostní program odměn obdrží 5% věrnostní slevu v celé sérii. Tuto slevu mohou využít pouze zákazníci, kteří nakoupí zboží v celkové hodnotě 30 000 Kč a 1 154 eur. Získáte jejich individuální přístup a vynikající zákaznický servis. Budou také hromadit vaši spotřebu a dávat vám dárky. Pro členy existuje mnoho dalších výhod.

Nabízí Salononline dárky zdarma?

Salononline poskytne zákazníkům řadu bezplatných dárků a vzorků, které mohou zákazníci použít. Jejich dar závisí na částce, kterou utratíte. Můžete si koupit parfémy a sponky do vlasů a šampony. Ke každému nákupu dostanete zdarma sezónní vzorky. Po uplynutí zkušební doby se můžete rozhodnout a zda budete v nákupu pokračovat. Dárek je dobrý.