czkupon.com
Czkupon Czkupon Sconto Slevový kód

Sconto Slevový kupón Květen 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Sconto Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 21 speciálních nabídek.

Pokračujte sconto.cz
  • Všechno 21
  • Kódy 1
  • Slevu 20
  • Doprava zdarma 1

Sconto FAQ

Sconto nabízí dopravu zdarma?

Sconto existuje pouze jeden způsob, jak může být jeho nábytek bezplatně dodáván, a tak to je, aby si ho zákazníci vyzvedli ve svém obchodě. Zboží si můžete zdarma vyzvednout v jednom z jejich 8 českých obchodů. Stačí najít místo označené pro distribuci. Zboží si ale můžete vyzvednout až po úplném zaplacení.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Sconto?

Sconto velkoryse poskytne slevy při prvním nákupu zákazníkům, kteří se přihlásí k odběru e-mailů. Poté co obdržíte informace o předplatném, získáte 35% slevu na nábytek jako odměnu za první nákup. Jejich atraktivní slevy jsou k dispozici každému zákazníkovi a jsou účinné po dlouhou dobu. Obdržíte také další informace o jejich nábytku a akcích.

Sconto má odměnu za doporučení přátelům?

Sconto je jedním z největších maloobchodních prodejců nábytku v Evropě, takže také velmi doufají, že budou moci i nadále rozšiřovat svoji škálu a popularitu. Vítají tedy každého, aby doporučil novým přátelům, aby si zde koupili nábytek, a jsou ochotni poskytnout odměny. Zákazníci mohou získat 10% provizi za nákup běžných produktů nebo 2,5% za nákup produktů, které se používají za zvýhodněnou cenu.

Jaké platební metody přijímá Sconto?

Sconto přijímá zákazníky k platbě v hotovosti nebo kreditní kartou přímo v obchodě. Za zboží zaplatíte přímo na pokladně některého z jejich obchodních domů v hotovosti nebo platební kartou. Přijímají karty Visa a Electron a MasterCard tak nebo Maestro. Dobírka vyžaduje, abyste zaplatili přepravci přímo na adresu, kterou uvedete při doručení.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Sconto.