czkupon.com
Czkupon Czkupon Sephora Slevový kód

Sephora Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 22 nabídkami Sephora Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Sephora Slevový Kód: Najít 10% Na Vše Nezlevněné a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte sephora.cz
  • Všechno 22
  • Kódy 2
  • Slevu 20
  • Doprava zdarma 1

Sephora FAQ

Sephora nabízí dopravu zdarma?

Sephora může pro zákazníky poštovné zdarma. Pokud je cena vaší objednávky vyšší než 690 Kč, tak poskytnou dopravu zdarma. Jejich obecná dodací lhůta je 1-3 dny a tak obslouží vás v reálném čase prostřednictvím profesionální kurýrní společnosti. Všechny objednávky provedené do 16:00 hodin jsou předány přepravci ve stejný den kromě svátků.

Jaké platební metody přijímá Sephora?

Sephora přijímá pouze karty vydané bankami nebo finančními institucemi v Evropské unii nebo Monaku. Online kreditní karty budou automaticky odečteny z hodnoty vaší objednávky v nákupním košíku. Pokud nakupujete v jejich kamenném obchodě, můžete k platbě použít také dárkovou kartu a ujistit se, že je na dárkové kartě dostatek peněz k provedení platby.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Sephora?

Sephora poskytuje možnost zaregistrovat se jako člen zákazníkům starším 16 let. Jejich členové využívají bodový systém a tak každá konzumace vám automaticky nasbírá body. Když vaše body nashromáždí 650 bodů, můžete získat 10% slevu při příštím nákupu. Slevové kupóny lze uplatnit pouze v prodejnách operátorů v ČR a při nákupu online.

Sephora nabízí dárky zdarma?

Sephora může zákazníkům poskytnout lepší zážitek z jejich produktů. Každý balíček vám poskytne dva vzorky zdarma. Pokud nakupujete přes jejich web nebo v jejich prodejně, poskytnou vám vzorky. Díky nim můžete objevovat různé produktové řady a novinky. Upozorňujou, že vzorky se prodávají pouze do vyprodání zásob. Mezi jejich vzorky patří rtěnky a podkladové báze.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Sephora.