czkupon.com
Czkupon Czkupon Sixty Slevový kód

Sixty Slevový kupón a Slevové kódy Leden 2022

Ověřeny jsou následující obchody 15 a kuponové kódy 2. Až 90% sleva. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte sixty.cz
  • Všechno 17
  • Kódy 2
  • Slevu 15

Sixty FAQ

Jak mi dodá zboží Sixty?

Sixty vzhledem k tomu, že cena prodaných produktů je již velmi nízká, již nejsou nabízeny činnosti dopravy zdarma. Způsob dopravy, který si vybrali a je však bleskový a zaručují, že objednávka bude odeslána okamžitě do 12 hodin. Obvykle doručí zboží na vámi určené místo a zahrnuje Slovensko do 2-5 pracovních dnů.

Jaké platební metody přijímají Sixty?

Sixty přijímá zákazníkem výběr dobírky a platí v hotovosti při dodání. Budou účtovat část poplatku za další služby. Přijímají také bezhotovostně před doručením zboží online prostřednictvím platební karty prostřednictvím platebního portálu GoPay. Před doručením můžete převést peníze na jejich bankovní účet bez hotovosti. Jejich online platební karty mají dvě značky: Master Card a Visa.

Jaké propagační akce má Sixty?

Sixty dlouhodobě spolupracuje s mnoha známými luxusními značkami, které jsou způsobilé prodávat výrobky zákazníkům za nižší ceny. Jejich síla slev je něco, co nemáte v žádném luxusním značkovém obchodě a shromáždili tolik slevových značek dohromady. Jejich slevy se pohybují od 10-20% do 70%. Mnoho oděvů je zpracováno přímo za poloviční cenu.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Sixty.