czkupon.com
Czkupon Czkupon Slevový Kód HM 20

Slevový Kód HM 20 Leden 2022

Užijte si nejnovější slevy a získejte své oblíbené produkty za levnější cenu. Ušetřete ještě více s 17 nabídkami Hm Slevový kód a Slevové kódy.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Hm FAQ

Hm Poskytují přepravní službu zdarma?

Hm Poskytují tak dopravu zdarma pro členy naší společnosti, pokud nakoupí nad 800 Kč, a pro členy Plus neexistuje žádné omezení dopravy zdarma. Hm Díky neustálému úsilí o rozšíření produktové řady a zvýšení dostupnosti zboží lze vaši objednávku rozdělit do několika dávek. V tomto případě však nebudou účtovány žádné další poplatky.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Hm?

Hm Poskytují všem zákazníkům příležitost stát se členy. Hm Jejich členové mohou získat 10% slevu zdarma. A také vám pošlou poukázky na základě vaší spotřeby. Za každých 2000 získaných bodů získáte poukázku na slevu 60 Kč, kterou můžete použít při příštím nákupu. Můžete také upřednostnit přístup ke slevám online. Současně vám také poskytnou narozeninové slevy.

Hm Jaké propagační akce mají?

Hm Nakupují online za zlevněné ceny a nakupují spoustu kvalitních produktů! Nové oblíbené produkty za zlevněné ceny najdete ve všech odděleních: ženy i muži, děti a rodiny. Za zvýhodněné ceny můžete také zakoupit elegantní základní kancelářské potřeby a také ležérní styly, módní trendy a džíny různých střihů, tvarů a barev. Hm Nakupují módní a praktické sportovní oblečení za zlevněné ceny. Všechny dětské výrobky byly zlevněny o 20%.

Hm Nabízejí stahování aplikací?

Hm Poskytují zákazníkům v různých částech světa jejich místní stahování APP. Hm V aplikaci vám také mohou poskytnout různé oblečení a kosmetiku. Tímto způsobem nemusíte nakupovat na jejich webových stránkách stále, ale můžete snadno nakupovat pomocí mobilního telefonu kdykoli a kdekoli. Jejich aplikace lze stáhnout z Google a Apple App Store.

Hm nabízí dopravu zdarma?

Hm pro bezplatnou dopravu je tato událost k dispozici pouze členům. Členům stačí k doručení zdarma po České republice jednorázová objednávka až 800 korun. Pokud se nejedná o členskou objednávku, je třeba zaplatit jednotné poštovné 129 Kč. Dodací lhůta je od pondělí do pátku a tak obvykle budou doručeny následující den.

Hm nabízí stahování aplikací?

Hm má speciální aplikaci pro zákazníky, kteří v ní mohou nakupovat. Jejich aplikace obsahuje veškeré oblečení v jejich obchodě a nakupování je pro zákazníky pohodlnější. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout přímo z aplikací Google a Apple. Poté si můžete vybrat své oblíbené oblečení přímo v telefonu a provést objednávku. Nakupujte kdykoli a kdekoli.

Jaké platební metody přijímá Hm?

Vyberte si, jak prostřednictvím nich chcete za objednávku platit: Hm Přijímá dobírky, kreditní karty nebo dárkové karty. Po dokončení objednávky si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje, a platby předem nepřijímají. Kurýr sbírá hotovost v době dobírky a pokud je vaše objednávka rozdělena na dvě dávky, musíte za každou zásilku zaplatit poplatek za kurýrní službu.

Existují nějaké výhody členství v Hm?

Hm členství je zdarma k registraci a členové mají mnoho slev. Po registraci za člena se můžete těšit na 10% slevu na další nákup a také vás těší možnost dopravy zdarma. Poskytují vám exkluzivní módní poradce a dávají vám narozeninové slevy na vaše narozeniny. Můžete také pozvat své přátele, aby se stali členy a sbírali body. Body lze uplatnit za kupóny a zboží.