czkupon.com
Czkupon Czkupon Slevový Kód HM 20

Slevový Kód HM 20 Září 2021

Užijte si nejnovější slevy a získejte své oblíbené produkty za levnější cenu. Ušetřete ještě více s 17 nabídkami Hm Slevový kód a Slevové kódy.

Pokračujte hm.com
  • Všechno 17
  • Kódy 2
  • Slevu 15
  • Doprava zdarma 1

Hm FAQ

Hm Poskytují přepravní službu zdarma?

Hm Poskytují tak dopravu zdarma pro členy naší společnosti, pokud nakoupí nad 800 Kč, a pro členy Plus neexistuje žádné omezení dopravy zdarma. Hm Díky neustálému úsilí o rozšíření produktové řady a zvýšení dostupnosti zboží lze vaši objednávku rozdělit do několika dávek. V tomto případě však nebudou účtovány žádné další poplatky.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Hm?

Hm Poskytují všem zákazníkům příležitost stát se členy. Hm Jejich členové mohou získat 10% slevu zdarma. A také vám pošlou poukázky na základě vaší spotřeby. Za každých 2000 získaných bodů získáte poukázku na slevu 60 Kč, kterou můžete použít při příštím nákupu. Můžete také upřednostnit přístup ke slevám online. Současně vám také poskytnou narozeninové slevy.

Hm Jaké propagační akce mají?

Hm Nakupují online za zlevněné ceny a nakupují spoustu kvalitních produktů! Nové oblíbené produkty za zlevněné ceny najdete ve všech odděleních: ženy i muži, děti a rodiny. Za zvýhodněné ceny můžete také zakoupit elegantní základní kancelářské potřeby a také ležérní styly, módní trendy a džíny různých střihů, tvarů a barev. Hm Nakupují módní a praktické sportovní oblečení za zlevněné ceny. Všechny dětské výrobky byly zlevněny o 20%.

Hm Nabízejí stahování aplikací?

Hm Poskytují zákazníkům v různých částech světa jejich místní stahování APP. Hm V aplikaci vám také mohou poskytnout různé oblečení a kosmetiku. Tímto způsobem nemusíte nakupovat na jejich webových stránkách stále, ale můžete snadno nakupovat pomocí mobilního telefonu kdykoli a kdekoli. Jejich aplikace lze stáhnout z Google a Apple App Store.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Hm.