czkupon.com
Czkupon Czkupon Slevový Kupón Mall Cz 100 Kč

Slevový Kupón Mall Cz 100 Kč Květen 2022

Níže naleznete Slevový Kupón Mall Cz 100 Kč a získejte okamžité úspory. K dispozici je 2 kódů poukázek a 21 nabídek. Vyhledávejte oblíbené nabídky na Květen 2022.

Pokračujte mall.cz
  • Všechno 23
  • Kódy 2
  • Slevu 21
  • Doprava zdarma 3

Mall FAQ

Mall nabízí dopravu zdarma?

Mall poskytuje dopravu zdarma a požadavky na dopravu zdarma jsou velmi nízké. Pro dopravu zdarma stačí poslat více než 499 Kč. Pokud nepřesáhne 499 Kč, je třeba zaplatit 39-79 Kč za poštovné dle zvolené kurýrní společnosti. Obvykle doručí zboží do 2-6 pracovních dnů. Pokud si zboží vyzvednete sami, nebude vám samozřejmě účtováno žádné poštovné.

Jaké platební metody přijímá Mall?

Mall Přijetí na dobírku je nejjednodušší a nejrychlejší způsob platby za zboží. Můžete si vybrat platbu v hotovosti nebo platební kartou a dobírka je zpoplatněna částkou 39 Kč. Platit můžete v hotovosti při osobním odběru zboží na prodejně. Platit online můžete také platebními kartami Visa a MasterCard. Platba kartou je jediný možný způsob, jak zaplatit řidiči.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Mall?

Členský klub Mall má také tři série. Můžete si vybrat, zda se zapojíte do klubu domácích mazlíčků, klubu kávy a dětského klubu. Pet club je vaším prvním nákupem, na který získáte 10% slevu a také poskytuje dopravu zdarma po dobu 3 měsíců. Coffee Club má 5% slevu na první nákup a členové mají měsíční slevy.

Mall má dárkovou kartu?

Mall dárková karta je dárkem, který nezklame ani toho nejnáročnějšího. Z nabídky až 1 000 000 produktů si zde vybere každý a vaši blízcí si jistě vyberou ten nejvhodnější dárek. Jejich ceny mají čtyři různé cenové rozpětí: 200 korun a 1000 korun, 500 korun a 2000 korun. Dárkový certifikát má platnost 3 měsíce. Kupón můžete uplatnit pouze v tomto období.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Mall.