czkupon.com
Czkupon Czkupon SpokojenýPes Slevový kód

SpokojenýPes Slevový kupón Únor 2024

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí SpokojenýPes Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 13 speciálních nabídek.

Pokračujte spokojenypes.cz
 • Všechno 13
 • Kódy 1
 • Slevu 12
 • Doprava zdarma 3

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy SpokojenýPes při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • SpokojenýPes FAQ

  Je poštovné zdarma za nákupy v obchodě SpokojenýPes?

  Způsob dodání je stanoven při objednávce zboží. Obchod SpokojenýPes má právo změnit zvolený způsob přepravy podle vašich požadavků, pokud způsob přepravy není vhodný pro doručení objednaného zboží nebo způsob dopravy nelze použít podle podmínek stanovených přepravcem. Když nakoupíte v obchodě více než 799 korun, obchod vám zboží dopraví zdarma.

  Existují nějaké slevy na produkty v obchodě SpokojenýPes?

  V obchodě SpokojenýPes je v prodeji spousta krmiv pro psy, konzerv a dalších produktů. Sleva, kterou si můžete užít, je asi 8%. Přestože jejich ceny jsou velmi levné, suroviny v těchto produktech jsou všechny přírodní suroviny se špičkovými přísadami. Pokud máte doma domácí mazlíčky, kupte jim prosím další.

  Má obchod SpokojenýPes věrnostní program?

  Obchod SpokojenýPes vám poskytuje věrnostní program. Pokud celkové množství produktů zakoupených za posledních 12 měsíců přesáhne 5 000 korun, můžete se těšit na 5% slevu. Při nákupu nad 10 000 korun si můžete užít slevu 10%. Pokud objednáváte produkty od útulků a chovatelů, můžete se těšit na 7% slevu a na nákup nad 2500 Kč můžete využít další 2% slevu.

  Jakými způsoby můžete zaplatit cenu v obchodě SpokojenýPes?

  Poté, co si v obchodě SpokojenýPes zakoupíte pro svého mazlíčka svůj oblíbený produkt, můžete si vybrat dobírku nebo bezhotovostní platební kartu prostřednictvím globálního platebního systému, bezhotovostní platbu pomocí takzvaného tlačítka rychlé platby nebo bezhotovostní převod Zaplaťte za ně. V kamenném obchodě můžete platit v hotovosti.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky SpokojenýPes.

  Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte se Zásadami souborů cookie. Přečtěte si více