Czkupon Czkupon Sportisimo Slevové Kódy

Sportisimo Slevové Kódy Srpen 2022

Pokračujte sportisimo.cz

Níže naleznete Sportisimo Slevové Kódy a získejte okamžité úspory. K dispozici je 1 kódů poukázek a 16 nabídek. Vyhledávejte oblíbené nabídky na Srpen 2022.

  • Všechno 16
  • Slevu 16
  • Doprava zdarma 1

Sportisimo FAQ

Lze v obchodě Sportisimo zakoupit dárkové karty?

Obchod Sportisimo vám nabízí dárkové karty za 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců a lze je zakoupit pro vaše sportovně založené přátele a příbuzné, ale dárkové poukazy lze uplatnit pouze v kamenných prodejnách.

Může být obchod Sportisimo bez poštovného?

Prodejny zboží nad 2000 Kč vám ho doručí zdarma, neúčtují poštovné, balné ani dobírku. Obchod Sportisimo zasílá Business Package Delivery Českou poštou, zásilku zasílá přepravní službou DPD a doprava zdarma je dostupná pouze v rámci ČR. Obchody ale mohou zboží zasílat i mimo Českou republiku.

Jaké způsoby platby existují v obchodě Sportisimo?

Za nákup můžete zaplatit 3 způsoby: dobírkou při převzetí, platbou online prostřednictvím Vámi používaného platebního systému, platbou jiným způsobem, například převodem apod., pokud to povaha nebo množství objednávky vyžaduje vyúčtování. Obchod Sportisimo vám připomíná, že způsob platby může ovlivnit konečnou cenu vaší objednávky. Z tohoto důvodu obchod vždy uvádí a aktualizuje cenu konkrétního zboží přímo v závislosti na zvolené platební metodě na stránkách e-shopu.

Co je věrnostní program obchodu Sportisimo?

Obchody Sportisimo si členů týmu váží, proto do klubu automaticky zařazují každého registrovaného zákazníka a obchody pro své členy připravily mnoho slev a praktických výhod. Příklady zahrnují výměnu nebo vrácení do 30 dnů, dodatečnou 10-20% slevu na určité kategorie položek, 10% slevu na půjčovnu lyžařského vybavení a servisní práce a další.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Sportisimo.