czkupon.com
Czkupon Czkupon Sportisimo Slevový kód

Sportisimo Slevový kupón Srpen 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Sportisimo Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 15 speciálních nabídek.

Pokračujte sportisimo.cz
  • Všechno 15
  • Slevu 15

Sportisimo FAQ

Sportisimo Jak mohu nezaplatit za dopravu?

Sportisimo Nabízejí dopravu zdarma a dopravu zdarma při objednávce nad 2 000 Kč. Sportisimo Obvykle jsou doručeny přepravci do 1 dne. Poskytují také přepravu nadrozměrného nákladu a účtují poštovné 299 korun. U objednávek, které nesplňují požadavky a bude účtováno poštovné 69-99 SEK podle kurýrní společnosti vybrané zákazníkem. Jejich velcí kurýři jsou doručováni do 2-5 dnů po doručení přepravci.

Jak mohu zaplatit Sportisimo?

Sportisimo Poskytují všechny oblíbené platební metody, díky nimž tak mohou zákazníci platit, co chtějí. Sportisimo Přijímají hotovost nebo kreditní karty v obchodě, což je tradiční a léty prověřená platební metoda. A také přijímají online platby a přijímají všechny nejběžnější debetní a kreditní karty. Dobírka do České republiky a bankovní převod jsou také dvě z jejich běžně používaných platebních metod.

Sportisimo Mají dárkovou kartu?

Sportisimo Jejich dárková karta jako dárek je velmi šťastná pro ty, kteří si ji zaslouží. Sportisimo Jejich dárkové certifikáty lze zakoupit a uplatnit u jakéhokoli zboží v obchodě. Mají ceny 200 Kč, respektive 500 Kč a 1 000 Kč a 2 000 Kč. Jejich dárková karta má platnost 12 měsíců a lze ji použít vícekrát. Dárkové karty však lze použít pouze v kamenných obchodech.

Sportisimo Mají odměnu za doporučení přátelům?

Zajímá vás sport a cvičení nebo zdravý životní styl a chtěli byste ho doporučit lidem ve vašem okolí, aby jej používali společně. Sportisimo Poskytují exkluzivní odkaz pro zákazníky, kteří již provedli nákup a zákazníci, a kteří přijdou prostřednictvím tohoto odkazu, mohou získat 5% odměnu. Sportisimo Jsou vděční za doporučení tolika zákazníků pro jejich růst a pokrok.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Sportisimo.