czkupon.com
Czkupon Czkupon Stradivarius Slevový kód

Stradivarius Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 7 nabídkami Stradivarius Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Doprava Zdarma Nad 699 Kč V E : Shopu Stradivarius.com a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Stradivarius FAQ

Stradivarius nabízí dopravu zdarma?

Stradivarius nabízí dopravu zdarma a podmínky jsou mnohem nižší než u jiných společností. Stačí, aby částka vaší objednávky dosáhla 699 korun, aby získali dopravu zdarma a nemusíte chodit do jejich kamenné prodejny, kde si zboží vyzvednete. Při nesplnění těchto podmínek je pak potřeba připlatit 159 korun za poštovné. Obvykle bude doručeno do 3 pracovních dnů.

Stradivarius nabízí stahování aplikací?

Stradivarius poskytuje zákazníkům stahování mobilních aplikací, aby mohli lépe nakupovat. Můžete si jej stáhnout přímo z Google Store nebo Apple App Store. Jak systém Android, tak systém Apple lze používat zdarma. Díky tomu je pro vás pohodlnější nakupovat kdykoli přímo na vašem mobilním telefonu a zboží na vašem mobilním telefonu je kompletnější.

Jaké platební metody přijímá Stradivarius?

K platbě za své nákupy můžete použít následující platební metody: Stradivarius přijímá Visa a online platby známými kreditními kartami, jako jsou American Express a MasterCard a PayPal a Discount Master. Při platbě kreditní kartou jste ve 100% bezpečí. Můžete si také vybrat dobírku a zaplatit poplatek za službu. A bankovní převody nevyžadují poplatky za služby a je třeba je zaplatit předem.

Jaké propagační akce má Stradivarius?

Stradivarius o určitých svátcích se konají akce s velkými slevami. Na některé oblečení jsou ale slevy i v normálních časech a jejich slevová oblast má tři slevy po 12 %. Mají také nějaké oblečení, které je přímo zpracované s 30% až 50% slevou. Velikostí šatů a krátkých rukávů ale není mnoho, takže je zákaznice musí pečlivě vybírat.