czkupon.com
Czkupon Czkupon Supersklep Slevový kód

Supersklep Slevový kód a Slevové poukazy Srpen 2022

Až 50% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment Supersklep Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 50% sleva. Popadni teď šanci.

Pokračujte supersklep.cz
  • Všechno 10
  • Slevu 10
  • Doprava zdarma 1

Supersklep FAQ

Supersklep nabízí dopravu zdarma?

Supersklep je internetový obchod, jehož produkty se prodávají pouze prostřednictvím internetu. Zboží je dodáváno pouze poštovní objednávkou a nelze jej zakoupit ani vyzvednout v sídle společnosti. Jsou odpovědné za náklady na odeslání objednávek přesahujících 1 000 Kč v České republice a objednávek přesahujících 40 EUR ve Slovenské republice, aniž by zákazník platil poštovné.

Supersklep nabízí stahování aplikací?

Supersklep zákazníkům samozřejmě poskytuje aplikace ke stažení zdarma. Můžete jej vyhledat a stáhnout přímo v Apple App Store a Google App Store. Nepotřebují další programy a stačí, když v této aplikaci najdete všechny jejich skateboardy nebo sportovní obuv. Na jejich APP na vás také čekají aktivity a slevy. To vám umožní rychle nakupovat přímo v telefonu.

Existují nějaké výhody členství v Supersklep?

Supersklep poskytuje zákazníkům bezplatnou registraci členství. Za každou objednávku zde na webu získáte určitý počet bodů na jejich účet, který pak můžete použít pro další nákupy. Každá 1 koruna, kterou utratíte a odpovídá 1 bodu. Poskytují také 5% slevu pro nové členy a čím více nahromaděné spotřeby, tím větší sleva a až VIP zákazníci mohou dosáhnout 12% slevy.

Supersklep nabízí záruku ceny?

Supersklep samozřejmě poskytujte zákazníkům cenové záruky a neexistuje levnější místo než nakupovat zde! Pokud byste náhodou mohli koupit stejný produkt za nižší cenu v jiném obchodě, cenu vám sníží. Záruka nejnižší ceny se vztahuje pouze na výrobky stejné velikosti a barvy. Rozdíl musí být minimálně 1 koruna. Rozdíl v ceně vám vrátí.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Supersklep.