czkupon.com
Czkupon Czkupon Svojtka Slevový kód

Svojtka Slevový kupón a Slevové kódy Květen 2022

Ověřeny jsou následující obchody 13 a kuponové kódy 1. Až 55% sleva. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte svojtka.cz
  • Všechno 14
  • Kódy 1
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 2

Svojtka FAQ

Svojtka nabízí dopravu zdarma?

Svojtka poskytuje zákazníkům vždy dopravu zdarma, tak jednorázová objednávka v hodnotě 1500 Kč vám postačí k automatickému využití této slevy. Jejich objednávky s dopravou zdarma vám budou doručeny pouze v reálném čase prostřednictvím České pošty, kam patří i Slovensko. Při objednávce nad 1500 Kč je tak poštovné účtováno dle váhy balíku.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Svojtka?

Svojtka stále se dějí nějaké nové věci. Nechte jim svůj email a tak oni vás budou informovat o knižních novinkách a speciálních akcích, které byste si neměli nechat ujít. Navíc získáte 10% slevový kód. To je velmi nákladově efektivní a nebude vás obtěžovat každý den. Prostřednictvím e-mailu se můžete také dozvědět spoustu znalostí a zábavy z knih.

Jaké platební metody přijímá Svojtka?

Svojtka přijímá platbu na dobírku a účtuje si další servisní poplatek ve výši 30 USD. Pro online platby můžete využít tak i online platební karty MasterCard a další platební karty. Přijímají také Apple Pay. Nejčastěji používaným bankovním převodem je tak zde deset různých bankovních účtů a můžete si vybrat převod předem.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Svojtka?

Svojtka věrní zákazníci si zaslouží nižší cenu. Takže moc děkujou, že jste si zakoupili jejich knihy, až se k nim vrátíte nakoupit, ocení to ještě víc a umožní vám zapojit se do členského programu. Od okamžiku, kdy celková částka přesáhne tak 5 000 Kč, získáte automaticky slevu 5 % na všechny další objednávky.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Svojtka.