czkupon.com
Czkupon Czkupon Thomann Slevový kód

Thomann Slevový kupón Leden 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Thomann Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 5 speciálních nabídek.

  • Všechno
  • Slevu

Thomann FAQ

Thomann nabízí dopravu zdarma?

Thomann nabízí dopravu zdarma v mnoha evropských zemích a regionech. Jejich podmínkou osvobození pro Českou republiku je, že částka objednávky přesáhne 199 eur, aby mohla být osvobozena. Obvykle je jejich dodací lhůta cca 2-3 dny. U objednávek, které nepřesahují 199 Euro, je poštovné 15 Euro. Maximální hmotnost balíku nepřesahuje 31 kg.

Thomann nabízí stahování aplikací?

Thomann také vyvinul aplikaci pro pohodlí zákazníků, tak aby zákazníci mohli nakupovat přímo na svých mobilních telefonech. Můžete si jej zdarma stáhnout přímo do svého mobilního telefonu přímo přes Apple App Store a Google App Store. Poté můžete kdykoli a kdekoli v telefonu procházet a i vybírat svůj oblíbený hudební nástroj.

Thomann má dárkovou kartu?

Dárková karta Thomann má čtyři různé cenové body: 100 eur a 25 eur, 50 eur a 250 eur. Po zakoupení si kupon můžete jednoduše vytisknout nebo zaslat příjemci emailem, SMS nebo poštou. Jejich dárkové poukazy mají neomezenou platnost! Lze jej použít pro objednávky kdykoliv i na dílčí částky a malé nákupy.

Thomann má záruku spokojenosti?

Thomann poskytuje záruku spokojenosti pro všechny objednávky. Vaše spokojenost s jejich službami je jejich největší radostí. Proto si můžete bezpečně vybrat jakýkoli produkt v obchodě, který se vám líbí. Mohou za vás nést odpovědnost poté, co obdržíte nevhodné zboží. A mohou vám vrátit peníze nebo vás odškodnit. Každopádně vás to určitě potěší.