czkupon.com
Czkupon Czkupon Tričkový Slevový kód

Tričkový Slevový kupón Květen 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Tričkový Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 9 speciálních nabídek.

Pokračujte trickovy.cz
  • Všechno 9
  • Slevu 9

Tričkový FAQ

Tričkový nabízí dopravu zdarma?

Tričkový má tu čest poskytovat bezplatnou přepravní službu zákazníkům v České republice a potřebuje pouze vaši objednávku, aby dosáhla 1000 korun. Zboží odesílají prostřednictvím české pošty a podatelny. Pokud částka vaší objednávky nedosáhne 1 000 korun, budete muset za poštovné zaplatit 75 korun. Obvykle potvrdí objednávku do 24 hodin a zabalí vám ji.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Tričkový?

Zákazníci, kteří se přihlásí k odběru jejich zpravodaje a obdrží kupón na 75 Kč na první nákup! Tričkový má kontrolu systému, která vám vydá kupón bezprostředně po úspěšné objednávce. Díky sledování vám neunikne žádná příležitost využít dopravu zdarma nebo jiné slevy. Podmínkou, že použijete tento slevový kupón, je minimální objednávka 300 Kč.

Jaké platební metody přijímá Tričkový?

Za objednávky můžete platit následujícími čtyřmi různými způsoby: Tričkový přijímejte zákazníky k bezpečným platbám online prostřednictvím GoPay. Samozřejmě si můžete také vybrat Fior Bank pro bankovní převod předem bez jakýchkoli manipulačních poplatků. Přijímají také, že k rychlým platbám používáte bránu PayPal. Poslední běžně používané dobírky musí přijmout oni. Za službu se ale platí 20 korun.

Tričkový přijímá soukromé objednávky?

Tričkový jako přední výrobce triček s potiskem si jistě může přizpůsobit trička pro zákazníky. Mohou vám poskytnout různé styly a barvy triček podle zasílaných obrázků a vašich požadavků. Jejich velikost lze také upravit podle vašich potřeb, aby vyhovovala lidem různých typů těla. Můžete si tedy vybrat vlastní tričko, které je opravdu pohodlné a odpovídá vaší vlastní estetice.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Tričkový.