czkupon.com
Czkupon Czkupon Uber Slevový kód

Uber Slevový kupón a Slevové kódy Leden 2022

Ověřeny jsou následující obchody 8 a kuponové kódy 2. Až 55% sleva. Nenechte si ujít slevu.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu

Uber FAQ

Jak mi dodá zboží Uber?

Uber poskytuje doručovací službu a doručí na místo, které určíte co nejdříve. Objednejte si online ze své oblíbené restaurace nebo tak prostřednictvím jejich aplikace. Restaurace vám připraví objednávku, takže vám jídlo domů odveze blízký doručovatel. Jejich řidiči dokážou doručit rychle a zajistit nejvyšší kvalitu potravin. Vyčkejte prosím trpělivě na svou objednávku.

Jaké platební metody přijímá Uber?

Uber přijímá zákazníky k platbě za ten zboží online taky po dokončení objednávky. Použijte MasterCard SecureCode k ochraně plateb kreditní kartou a autentizaci Visa. Přijímají taky moc rychlé a bezpečné platby prostřednictvím online bankovnictví vaší banky. Nebo využijte bezplatné dobírky a tak zaplaťte přepravci přímo na adresu, kterou uvedete při doručení.

Uber má dárkovou kartu?

Uber dárková karta obchodníka vám umožňuje odeslat jeho dárkovou kartu digitálně nebo e-mailem během několika minut. Kdykoli můžete uspořádat překvapení nebo strávit dobrý den. Jejich ceny jsou tak 25 USD a 50 USD a 100 USD a 200 USD, existuje více cenových relací a balíčků, můžete si vybrat jakýkoli způsob platby.