czkupon.com
Czkupon Czkupon World Of Tanks Slevový kód

World Of Tanks Slevový kupón Květen 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí World Of Tanks Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 5 speciálních nabídek.

Pokračujte worldoftanks.com
  • Všechno 5
  • Slevu 5

World Of Tanks FAQ

Jakou platební metodu pro vás obchod World Of Tanks poskytuje?

World Of Tanks nabízejí mnoho způsobů platby za vaše nákupy. Objednávku můžete zaplatit kreditní a debetní kartou nebo platit platební metodou DaoPay, platit Interac, platit SMS, platit předplacenou kartou na prodejně a samozřejmě můžete platit také přes PAYPAL, Amazon, ASTROPAY, BOA COMPRA Platba GOLD, můžete také platit online prostřednictvím Boleto Bancario.

Pokud nejste s výrobkem spokojeni, můžete jej vrátit do obchodu World Of Tanks?

Nákupy lze vrátit do 180 dnů pouze v případě, že nebyla použita příslušná položka ve hře. Například pokud jste provedli nákup na špatném serveru. Pokud k tomu dojde, kontaktujte podporu hráče pro server, který jste zakoupili. Zároveň také musíte obchodu World Of Tanks předat svůj způsob platby, datum a čas nákupu, název kupovaného zboží a další informace.

Mohu použít dárkové karty k dobití her v obchodě World Of Tanks?

V World Of Tanks můžete využít zlaté dárkové karty, které, jak název napovídá, lze vyměnit pouze za zlato. Pokud máte dárkové karty od jiných značek, jako je Adidas, Coach, Nike atd., můžete je použít ke splacení určitého množství zlata v obchodě, což se v podstatě rovná přidání peněz do hry.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky World Of Tanks.