czkupon.com
Czkupon Czkupon Zásilkovna Slevový kód

Zásilkovna Slevový kupón Prosinec 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Zásilkovna Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 14 speciálních nabídek.

Pokračujte zasilkovna.cz
 • Všechno 14
 • Slevu 14

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy Zásilkovna při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • Zásilkovna FAQ

  Zásilkovna Jaká je jejich doručovací služba?

  Zásilkovna Jsou nejlevnějším způsobem dopravy do distribučních míst. Zásilkovna Základní cena je pouze 47 Kč. Standardní velikost je odeslána a doručena na místo dodání. Pomocí zásilkového prodeje můžete použít více než 8 000 distribučních bodů k odeslání zásilek do 34 zemí a regionů po celém světě, čímž oslovíte tak až 300 milionů potenciálních zákazníků.

  Zásilkovna Jaké platby přijímají?

  Zásilkovna Přijímají dvě platební metody, které Češi nejčastěji používají. Zásilkovna Jejich prvním typem je dobírka, což znamená, že při podpisu zboží musíte dopravci sdělit částku v hotovosti nebo kreditní kartou. Rovněž souhlasí s tím, že částku můžete na jejich účet převést bankovním převodem nebo online platbou přímo bez hotovosti po zadání objednávky.

  Zásilkovna Nabízejí stahování aplikací?

  Zásilkovna Jejich mobilní aplikace může komukoli posílat zboží za zvýhodněnou cenu. A vždy můžete mít přehled o veškerém zboží v kapse. Zásilkovna Jejich zákazníci používají mobilní aplikaci k odeslání zboží na kterékoli z jejich tisíců výdejních míst pouhými několika kliknutími a přímo na adresu. To vše můžete dokončit hladce a velmi pohodlně pomocí mobilního telefonu.

  Zásilkovna Poskytují balení produktů?

  Zásilkovna Poskytují mnoho různých položek balení produktů. Zásilkovna Jejich prvním požadavkem je zabalit produkty co nejlépe, aby nedošlo k poškození podle požadavků zákazníka. Mohou tak přizpůsobit obal podle velikosti a hmotnosti vašeho produktu. Pokud překračuje velikost, pak doporučují samostatné balení. Odesílají zboží kumulativní přepravou, takže by mělo být zabaleno do zboží, které má alespoň osmkrát větší hmotnost.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Zásilkovna.