czkupon.com
Czkupon Czkupon Basketzone Slevový kód

Basketzone Slevový kód Únor 2024

Nakupujte chytřeji s Basketzone Slevový kód a Slevové kódy. Ověřeny jsou následující obchody 13 a kuponové kódy 1. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte basketzone.net
 • Všechno 13
 • Slevu 13

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy Basketzone při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • Basketzone FAQ

  Basketzone Jak mi dodávají zboží?

  Basketzone Pokusí se odeslat vaši objednávku do 48 hodin od obdržení platby. Basketzone Po odeslání obdržíte oznámení s číslem zásilky. V softwaru si můžete ověřit odhadovanou dodací lhůtu ve vaší zemi a oblasti. Pokud objednáte do EU, doba dodání nepřekročí 5 pracovních dnů. V jedné objednávce mohou poslat 6 produktů v rámci EU a 2 produkty do jiných zemí.

  Basketzone Jaké platební metody nyní přijímají?

  Basketzone Mimo Polsko neposílají na dobírku, takže musí nejprve obdržet platbu. Basketzone Přijímají také online platby. Po zadání objednávky budete tak přesměrováni na PayPal, kde můžete platit. Pokud chcete zaplatit později a můžete peníze převést na náš účet prostřednictvím systému PayPal. Můžete také platit tradičními způsoby převodu. Kromě dobírky se neúčtuje žádný servisní poplatek.

  Basketzone Nabízejí záruky originality?

  Basketzone Prodávají pouze 100% originální výrobky a jejich dodavatelem je Nike Europe. Basketzone Oni sami nosí boty ve svém obchodě, takže jim jejich morálka nedovoluje prodávat padělky. Mohou vás tak ujistit, že jejich boty musí být originální a musí splňovat výrobní normy EU. V jejich obchodě si nekoupíte falešné tak boty.

  Basketzone Mají záruční servis?

  Basketzone Obvykle neposkytují záruku na produkty. Pokud výrobek nevyhovuje dohodě, může zákazník požádat o bezplatnou opravu nebo výměnu, pokud není možné nebo zbytečné nadměrné úsilí. Spotřebitelé by měli prodejce informovat do 2 měsíců od zjištění nesrovnalostí. Basketzone Je zodpovědný za dodržení dohody do 2 let od transakce. Pokud si zákazník přeje nahlásit nesoulad produktu se smlouvou, měl by předložit konkrétní prohlášení.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Basketzone.

  Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte se Zásadami souborů cookie. Přečtěte si více