czkupon.com
Czkupon Czkupon Cropp Slevový kód

Cropp Slevový kód Leden 2022

Nakupujte chytřeji s Cropp Slevový kód a Slevové kódy. Ověřeny jsou následující obchody 10 a kuponové kódy 1. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte cropp.com
  • Všechno 11
  • Kódy 1
  • Slevu 10
  • Doprava zdarma 3

Cropp FAQ

Cropp Jaká je jejich doručovací služba?

Cropp Zboží objednané jejich zákazníky doručuje prodávající pouze do České republiky. Cropp Jejich dodací lhůta je obvykle 2–4 pracovní dny. Víkendy a státní svátky se při výpočtu doby dodání neberou v úvahu. Dodací lhůta začíná dnem doručení potvrzení o doručení. Pokud objednané produkty nejsou k dispozici nebo je nelze odeslat z jiného důvodu, neprodleně vás na to upozorní.

Cropp Jak zaplatím?

Cropp Můžete použít tak následující platební metody: PayPal, PayU a dobírka. Cropp Za dobírku účtují servisní poplatek 80 korun. Pokud jako způsob platby zvolíte PayPal, budete automaticky přesměrováni na webové stránky PayPal. Pokud zvolíte jinou platební metodu, budete automaticky přesměrováni na webové stránky poskytovatele platebních služeb PayU. Bankovní převod je také způsob platby, který přijímají.

Cropp prodávají dárkové karty?

Cropp Jejich dárkovou kartu lze použít pouze v obchodě v České republice. Hodnota dárkové karty se rovná tak počtu bodů na kartě, kde 1 bod se rovná 1 Kč. Pokud je cena položky nižší než počet bodů na dárkové kartě, nevyužité body na dárkové kartě budou vyhrazeny pro další použití. Cropp Jejich dárková karta má platnost 12 měsíců od data aktivace.

Cropp Jaká je jejich sleva?

Cropp Poskytují tak propagační kódy všem zákazníkům, kteří navštíví jejich obchody. Cropp Na shromažďování propagačních kódů nejsou žádná omezení. Ceny všech jejich produktů jsou sníženy o 20% a na jejich nákupy neexistují žádná omezení. Můžete jej použít přímo při příštím nakupování a rádi vám dovolí koupit kvalitní zboží za nižší cenu.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Cropp.