czkupon.com
Czkupon Czkupon Mohito Slevový kód

Mohito Slevové kódy Květen 2022

Ušetřete ještě více s 10 nabídkami Mohito Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Mohito Slevový Kód 15% N Plus První Objednávku a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte mohito.com
  • Všechno 10
  • Kódy 1
  • Slevu 9
  • Doprava zdarma 1

Mohito FAQ

Mohito Jak mě mohou osvobodit od zasílání pošty?

Mohito Jejich objednávky nad 950 Kč jsou nyní tak doručovány prostřednictvím kurýrní služby zdarma. Mohito Jejich produkty budou obvykle doručeny na vámi určené místo do 1–5 pracovních dnů. Kurýrní služba se dvakrát pokusí doručit zásilku na uvedenou adresu. Po druhém neúspěšném pokusu o doručení bude zásilka odeslána zpět na jejich e-shop.

Mohito Co mohu získat, když se zaregistruji?

Mohito Zákazníkům, kteří se přihlásí k poště, okamžitě nabízejí 15% slevu. Mohito Jejich slevové kupóny budou aktivně zasílány na zadané e -mailové číslo a můžete je přímo použít při další objednávce. A také na vás budou poprvé myslet a kontaktovat vás prostřednictvím e-mailu na různé akce a kupóny související s obchodem.

Mohito Kolik způsobů je mohu zaplatit?

Mohito V jejich obchodě můžete tak platit online přes PayU nebo kartou. Jejich online platby jsou vždy zpracovávány prostřednictvím PayU. Mohito Přijímají také Twisto Pay, což vám umožňuje platit až po doručení a testování doma. Informace o platbě obdržíte e-mailem a zaplatíte do 14 dnů od odeslání produktu prostřednictvím e-shopu. Poté zvolte platbu online kreditní kartou nebo bankovním převodem.

Mohito Jaké mají dárkové karty?

Mohito Poskytují dárkové karty a hodnota dárkové karty je na vás. Mohito Jejich dárková karta je založena na bodech. Pokud dobijete 500 korun, budou převedeny na 500 bodů na vaší kartě. Pomocí něj můžete platit přímo za nákup zboží. Jejich dárkové karty, které obvykle vydrží 12 měsíců, nejsou nijak omezeny. Body však nelze směnit za hotovost.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Mohito.