czkupon.com
Czkupon Czkupon First Class Slevový kód

First Class kód kupónu Listopad 2021

Eshop First Class nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 70% sleva s First Class Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

Pokračujte shop.firstclass.cz
  • Všechno 10
  • Slevu 10

First Class FAQ

First Class Poskytují přepravní službu zdarma?

First Class Poskytují zákazníkům v České republice poštu zdarma a potřebují pouze, abyste utratili více než 1 000 korun nebo 36 eur, abyste si mohli tuto aktivitu užít. A poplatek za balení také platí oni. First Class Jejich propagace se netýká přímé dopravy na Slovensko. Zboží mohou doručit prostřednictvím České pošty nebo vyzvednutím na pobočce schránky.

Jaké platební metody přijímají First Class?

First Class Přijímají platby kartou online a toto je nejjednodušší a nejrychlejší způsob platby za objednávky. First Class Přijímají také zákaznický bankovní převod a odloženou platbu Twisto. Poté jej zaplatíte společnosti Twista do 14 dnů. Přijímají také dobírku, takže za objednávku můžete zaplatit po obdržení zboží přepravce. Výše dobírky závisí na vybraném přepravci. Zaplatit objednávku.

First Class prodávají dárkové karty?

First Class Mají na výběr dárkové karty a existují půlroční dárkové karty a roční dárkové karty. First Class Částka na jejich půlroční dárkové kartě je 594 korun a částka na roční dárkové kartě je 990 korun. Odeslání skvělého dárku jistě uspokojí vaše přátele. Koneckonců, kdo by nechtěl být osvobozen od různých katastrof a neštěstí.

First Class Jak zákazníci komentují svého?

First Class Otevřeli český systém hodnocení zákazníků a dosud získali více než 2 000 autentických recenzí. First Class Jejich průměrná doba dodání je tři dny a míra jejich chvály dosáhla 94%. Zákazníci říkají, že jsou opravdu obchod s rychlostí blesku a mohou vám poskytnout dokonalé balení. Rychle zpracovávají objednávky a hladce komunikují se zákazníky.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky First Class.