czkupon.com
Czkupon Czkupon Hudy Slevový kód

Hudy Slevový kupón a Slevové kódy Září 2022

Hudy Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 50% sleva s 15 nabídkami na Září 2022

Pokračujte hudy.cz
  • Všechno 15
  • Slevu 15

Hudy FAQ

Hudy nabízí dopravu zdarma?

Hudy poskytuje dopravu zdarma a může zasílat zásilky na jakoukoli adresu v České republice. Při objednávce nad 1500 korun poskytují v České republice dopravu zdarma. Zboží si také můžete vyzvednout v konkrétní prodejně za předpokladu, že všechny objednané položky jsou v inventáři obchodu. Tento způsob vyzvednutí zboží vlastními si také neúčtuje poštovné.

Jaké platební metody přijímá Hudy?

Hudy přijímá zákazníky k platbě za zboží online po dokončení objednávky. Zabezpečte platbu kreditní kartou prostřednictvím MasterCard SecureCode a ověřte prostřednictvím Visa. Přijímají také rychlé a bezpečné platby prostřednictvím online bankovnictví vaší banky. Nebo použijte bezplatnou dobírku a zaplatíte dopravci přímo na adresu, kterou uvedete při doručení. Za zboží rezervované prostřednictvím webových stránek můžete platit hotově nebo kreditní kartou přímo ve vyhrazeném obchodě.

Existují nějaké výhody členství v Hudy?

Hudy aby členové mohli ihned po registraci získat věrnostní odměny, můžete využít 7% slevu na nezlevněné produkty. A členové budou mít také nárok na prodloužení lhůty pro vrácení bez udání důvodu. Při pronájmu outdoorového vybavení můžete využít 20% slevu. Čím více nakoupíte s členskou kartou, tím vyšší je sleva. Různé formy slev nelze překrývat.

Hudy má dárkovou kartu?

Hudy poskytuje dárkové certifikáty a šeky zákazníkům, kteří mají potíže s výběrem dárků. Mají hodnotu 500 Kč a 1 500 Kč a 2 500 Kč dárkové poukázky, které lze libovolně kombinovat. Neohrožujte svou pověst výběrem špatného dárku. Použitím jejich voucherů bude úspěch 100% zaručen. A dárkovou kartu lze použít v kterémkoli z jejich českých obchodů a e-shopů.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Hudy.