czkupon.com
Czkupon Czkupon K24 Slevový kód

K24 kód kupónu Květen 2022

Eshop K24 nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 40% sleva s K24 Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

Pokračujte k24.cz
  • Všechno 12
  • Slevu 12
  • Doprava zdarma 1

K24 FAQ

Může obchod K24 prominout náklady na dopravu vašeho balíčku?

Doprava zdarma při objednávce nad 5000 Kč! Při nákupu v nižší hodnotě vám obchod K24 naúčtuje: 75-95 Kč za dopravu + 34 Kč za dobírku. PPL, DPD, Česká pošta obvykle doručí balík do druhého pracovního dne po vyzvednutí na prodejně. Balíky nesmějí vážit více než 30kg a dopravce má omezení na maximální velikost balíku, takže některé objemné produkty nelze tímto způsobem zasílat, i když splňují váhový limit.

Kolik platebních metod je v obchodě K24?

Za nákup lze zaplatit různými způsoby. Platba probíhá v hotovosti při osobním odběru a zaplatíte na prodejně při osobním odběru na prodejně K24 v Ostravě. Vhodné zejména pro zákazníky z Ostravy a okolí. Dobírka znamená, že zaplatíte přepravci přímo na adresu, kterou uvedete při doručení, což je nejběžnější způsob platby za zboží. Platba předem z bankovního účtu, pokud zvolíte tuto možnost, obdržíte po odeslání objednávky e-mailem platební příkaz se všemi potřebnými údaji, abyste mohli platbu pohodlně provést. Nemáte hotovost, kterou právě potřebujete? Nevadí, nakupujte věci na splátky.

Poskytuje obchod K24 záruku?

Záruční doba na veškeré zboží prodávané v obchodě je 2 roky ode dne převzetí zboží kupujícím spotřebitelem. Záruka 1 rok se na něj vztahuje pouze v případě, že při uzavírání a plnění smlouvy jednáte v rámci své obchodní nebo podnikatelské činnosti (IČ nebo DIČ na faktuře). Informace o záruce jsou vždy uvedeny na faktuře. Pokud se zboží během záruční doby porouchá nebo vykazuje výrobní vadu, můžete reklamaci uplatnit osobně nebo si nechat zboží zaslat na adresu prodejny K24.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky K24.