Czkupon Czkupon Ronnie Slevový kód

Ronnie Slevový kód Srpen 2022

Pokračujte obchod.ronnie.cz

Nakupujte chytřeji s Ronnie Slevový kód a Slevové kódy. Ověřeny jsou následující obchody 15 a kuponové kódy 1. Nenechte si ujít slevu.

  • Všechno 15
  • Slevu 15

Ronnie FAQ

Ronnie Jak mohu získat bezplatnou poštovní službu?

Ronnie Poskytují také bezplatné přepravní služby a stačí vám utratit více než 500 korun bez placení dopravy. Ronnie Jejich sportovní produkty jsou obvykle dodávány poštovní expresní službou. Jejich dodací lhůta v České republice je obvykle 1 den a v celé EU je dodací lhůta 1–7 dní, v závislosti na konkrétní zemi a regionu k odeslání zboží.

Ronnie Jaké platební metody nyní přijímají?

Ronnie Přijímají online platby na internetu a lze zde použít obecně známé značky kreditních karet. Ronnie Přijímají také předběžný bankovní převod zákazníků na jím určené české a evropské účty. Můžete si také přímo vybrat dobírku a objednávky pod 2 000 SEK budou vyžadovat další servisní poplatek 59–99 SEK. Při objednávce nad 2 000 korun je dobírka zdarma.

Ronnie Mohu se stát členem?

Ronnie Stálých zákazníků si velmi váží, a proto spustili nový věrnostní program. Ronnie Přiřadí každému registrovanému zákazníkovi úroveň cenové výhody odpovídající jeho nákupům za posledních 12 měsíců. Čím více nakoupíte, tím větší cenovou výhodu získáte a tím více ušetříte! Takto získané slevy se navíc nyní vztahují na všechny produkty, které nabízejí, tedy na všechny aktuální speciály.

Ronnie Umožnili recenze?

Ronnie Od zákazníků v různých regionech obdrželi celkem 2 830 skutečných komentářů. Ronnie Jejich míra spokojenosti je 98%, s celkovým skóre 4,8 z 5. A vyhráli cenu nejoblíbenějšího sportovního obchodu v roce 2020. Jejich zákazníci jsou plně chváleni za kvalitu služeb a produktů, které dostanou a koupí si jejich společnost znovu. Díky jejich sportovním produktům jsou velmi dobří zákazníci silnější.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Ronnie.