czkupon.com
Czkupon Czkupon Siko Slevový kód

Siko Slevový kupón Leden 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Siko Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 22 speciálních nabídek.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Siko FAQ

Jak mi dodá zboží Siko?

Siko doručte své zboží na jakékoli místo v ČR prostřednictvím přepravních společností PPL, DHL a Toptrans obvykle do 3 pracovních dnů od zadání objednávky. Poplatek za doručení expresních balíků v rámci ČR je 99 Kč. Před odesláním zboží Vás bude kontaktovat řidič vybrané přepravní společnosti na telefonní číslo uvedené v objednávce.

Jaké platební metody přijímá Siko?

Siko při platbě na dobírku zaplatíte přepravci za zboží po převzetí zboží. Platební brána ComGate jim poskytuje online platbu. Pro platbu online můžete použít visa a jcb a mastercard, Maestro a visa electronic a UnionPay. Můžete také platit okamžitě prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje tak do vašeho online bankovnictví, můžete se přihlásit jako obvykle a potvrdit připravený platební příkaz.

Jaké propagační akce má Siko?

Siko má spoustu slev na sanitární keramiku a dveře. Některé jejich toalety a sprchové hlavice jsou přímo zlevněné od 20 % do 45 %. Existuje také aktivita nákupu čtyř zdarma a jednoho zdarma u jejich dveří. To znamená, že po zakoupení 4 dveří stejné série získáte dveře stejné kvality a stylu zdarma.

Siko má záruční servis?

Siko Problém, který je na českém trhu a zákazníkům plně rozumí posledních 30 let. Poskytují tedy 24 měsíců bezplatné údržby ode dne, kdy potvrdíte převzetí zboží. Během tohoto období budou jejich projektoví konzultanti vždy online, aby vám mohli poskytovat služby a odpovídat na dotazy. Pokud máte nějaké dotazy ohledně vaší koupelny nebo kuchyňského nádobí, můžete je kontaktovat přímo.